KATEGORİLER
Ücretsiz Kargo

Debriyaj Seti Hidrolik Rulmanli Master Ii-movano 2,5dci G9u

MAPA marka ürün listesine ve fiyatlarına orijinal oto yedek parçanın internetteki adresi ustaparcaci.com'da bulabilirsiniz.
1364,82 1058,00

Kodu: #MAPA 001240 108

Debriyaj Seti Hidrolik Rulmanli Master Ii-movano 2,5dci G9u MAPA Marka Debriyaj Seti Hidrolik Rulmanli Master Ii-movano 2,5dci G9u MAPA Marka 1058,00TL Bu oto yedek parçayı 100% orijinal, garantili ve adınıza faturalı olarak kredi kartına taksit kolaylığı ile satın alabilirsiniz. MAPA 001240 108 MAPA Debriyaj Seti Hidrolik Rulmanli Master Ii-movano 2,5dci G9u MAPA Marka
MAPA
RENAULT TICARI MAPA VALEO MAPA DEBRIYAJ DEBRIYAJ SETI

Üretici Bilgileri

MAPA
Dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, Türkiye’de otomotiv sektörüne hizmet veren orijinal yedek parça üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kuruldu. Türkiye’nin endüstriyel gelişim sürecinde, komple fren sistemleri ve debriyaj setleri ile birçok otomotiv parçasının ilk yerli üreticisi oldu. Zaman içerisinde, debriyaj üretimine odaklanarak iki ana markası; MAPA ve KraftTech ile binek ve hafif ticari araçlar için debriyaj baskı, disk, volan ve rulman tasarımı, üretimi ve dağıtımı konularında faaliyet göstermeye başladı.

45 yılı aşkın bilgi ve birikimiyle kalitesini, uzmanlığını ve güvenilirliğini kanıtlayan MAPA; üretimde yüksek güvenlik ve sağlık standartlarının yanı sıra tavizsiz çevreci yaklaşımlarıyla da müşterileri ve iş ortaklarınca sektörün lider firması olarak kabul edilmektedir.
ÜreticiOEM Numarası

Additional information