KATEGORİLER
Orijinal Oto Yedek Parçanın Adresi www.ustaparcaci.com

Mazda 3 Bosch Arka Fren Balata Takımı

BOSCH marka ürün listesine ve fiyatlarına orijinal oto yedek parçanın internetteki adresi ustaparcaci.com'da bulabilirsiniz.
118,37 89,00

Kodu: #UP568029

Üretici Kodu: 567523BPAD-ARKA

Mazda 3 Bosch Arka Fren Balata Takımı BOSCH Marka Mazda 3 Bosch Arka Fren Balata Takımı BOSCH Marka 89,00TL Bu oto yedek parçayı 100% orijinal, garantili ve adınıza faturalı olarak kredi kartına taksit kolaylığı ile satın alabilirsiniz. UP568029, 567523BPAD-ARKA, 567523 BOSCH Mazda 3 Bosch Arka Fren Balata Takımı BOSCH Marka
BOSCH

 Mazda 3 Bosch Arka Fren Balata Takımı

-CAM SABUNU HEDİYELİ

 

Motor büyüleyici bir güce de sahip olsa, frenler bu gücü karşılayamadığı sürece bu güç güvenli olmayacaktır. Fren tertibatları tarafından sağlanan bu güvenlik ise ancak doğru fren balataları ile sağlanabilir. Bosch her araç modeli için özel bir çözüm üretmektedir. Çok sayıda balata bileşiminden, her zaman optimum bir özelliğe sahip (sürtünme değeri, konfor ve aşınma davranışı arasında mükemmel dengeyi sunan) bir fren balatası seçilir.

 

*Lütfen sipariş verdikten sonra aracınızın şase nosunu bize iletiniz.

**Müşteri temsilcimiz doğru ürünlerin onayı için sizinle iletişime geçecektir.

***Mazda 3 BL ve BK kasa araçlara uygundur.


Üretici Bilgileri

BOSCH
Dünya genelinde Bosch firması, motorlu taşıt tekniği alanında 14 000 çalışanıyla Otomotiv Aftermarket sektörü, motorlu taşıt yedek parçaları, atölye ekipmanları ve ek donanım için Bosch ürünlerinin tedarik edilmesini, lojistik ve satışını denetlemektedir. Motorlu taşıt ürünleri ve sistemlerine yönelik teknik servis de hizmetleri arasında yer alır. 

Additional information